Velká fotogalerie níže. Další velká fotogalerie na Facebook

Permanentní make-pu obočí je výbornou volbou, jak podtrhnout celkový výraz v obličeji a vypadat dokonale v každé situaci.

Pomocí permanentního make-upu (trvalé líčení), neboli mikroimplantací pigmentu do vrchní vrstvy pokožky můžeme upravit odstín Vašeho obočí, jeho tvar, šířku, délku či hustotu i odstranit drobnou asymetrií.

Vláskování obočí - 3D obočí

Obočí upravené touto náročnou metodou vypadá velmi přirozeně. Po linií obočí se prokreslujeme jemné čárky v požadovaném odstínu. Aby byl výsledek co nejvěrohodnější, vlásky dokreslujeme ve stejné šíři i stejným směrem, v jakém roste Vaše vlastní obočí.

 

Péče po aplikaci

První den je místo aplikace mírně oteklé. Ze začátku je barva vždy výraznější, ale následující dny začne blednout a budou se tvořit stroupky. Musíte být trpělivé a neodstraňovat násilím, časem se začnou odlupovat a odpadávat samy. V této době je nutné nepoužívat na obočí žádné kosmetické výrobky, udržovat je v čistotě a suchu, omezit pobyt na slunci.  Permanentní make-up obočí během prvního roku ještě mírně zesvětlá a vydrží cca 2-3 roky v závislosti na rychlosti obnovy buněk.

 

Přejít na fotogralerii

 

Provádíme  permanentní make-up  obočí  , očních linek a rtů. Příjemné a moderní prostředí v centru Brna.

permanentní makeup bezprostředně po aplikaci (3D vláskování)

Kontakt

Evelyn Alvarezová Permanentní makeup Brno
M Salon
Poštovská 6 (Alfa pasáž)
BRNO střed
+420 606 326 031 evelyn.a@volny.cz